Pritisni "Enter" za sadržaj

DRUGI KRUG ZVANIČNE SELEKCIJE JUBILARNOG 15. TV FESTIVALA PRESS VITEZ

Poslednji put ažurirano 06/10/2020

 

  1. REGIONALNI TV FESTIVAL MINIJATURA “PRESS VITEZ”

Pokrovitelji: Ministarstvo kulture i informisanja, Pokrajinski sekretarijat za kulturu, javno informisanje i odnose s verskim zajednicama i Grad Zrenjanin

www.tv-festival.org

ZVANIČNA SELEKCIJA JUBILARNOG 15. TV FESTIVALA PRESS VITEZ

 

KATEGORIJA DOKUMENTARNIH MINIJATURA

  1. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Paprika i tri jaja za dva dana“, Radoje Tasić, TV BN, Republika Srpska, BiH, trajanje 3,08
  2. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Čudotvorni hrast u Ljubanjama“, Slobodan Simić, Studio Zoom, Užice, trajanje 5,37
  3. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Kobišnica – Bukovče“, Lena Sladojević, TV Prva, trajanje: 9,58
  4. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Nova era žonglera“, Ivana Nedić, Telegraf, Beograd, trajanje 7,03
  5. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Močvara Gromiželj“, Goran Gajić, Televizija srpske dijaspore, Minhen, Nemačka, trajanje 4,32
  6. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Život sa trubom“, Dejan Vučenović, Televizija Prva, trajanje 9,50
  7. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Vampir iz Kiseljeva“, Novica Savić, RTS Požarevac, trajanje 2,55
  8. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Betmen“, Jasna Đurović, TV Prva, trajanje 9,49
  9. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Sve ljubavi Vojvođanke iz Ivanja“, Mileva Malešić, TV Forum, Prijepolje, trajanje 6,00
  10. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Milunija“, Maja Obradović, TV Prva, trajanje 9,38
  11. Kategorija dokumentarnih minijatura , „Doktor Bušat u Srbijanskom Vuhanu“, Zoran Maksimović, TV Prva, trajanje 10,04
  12. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Da nam živi, živi rad“, Višnja Višnjić – Milić, RTS Beograd, trajanje 6,20
  13. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Ukleto selo“, Jasna Janković, TV Prva, trajanje 6,20
  14. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Hobi – peglice“, Predrag Stojković, RTS Požega, trajanje 3,19
  15. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Zemlja živih“, Nemanja Stanković, TV Kurir, trajanje 9,47
  16. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Život u Vagonu“, Ivana Nedić, Telegraf, trajanje 9,12
  17. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Trn u nozi na dugačkom putu“, Zoran Maksimović, TV Prva, trajanje 9,55
  18. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Crvena Zorica“, Jasna Đurović, TV Prva, trajanje 9,50
  19. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Životni nokaut“, Alisa Oćuz, TV Kurir, trajanje 9,10
  20. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Pater noster“, Bojana Katić, TV Prva, trajanje 5,11
  21. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Objektiv iz senke“, Gordana Manjenčić, RTS Šabac, trajanje 10,16
  22. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Profesija rabadžija“, Predrag Stojković, RTS Požega, trajanje 3,54
  23. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Majka na pragu sedme decenije“, Zoran Maksimović, TV Prva, trajanje 5,43
  24. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Muški posao u ženskim rukama“, Mirjana Čvorić – Gubelić, TV Prva, trajanje 4,32
  25. Kategorija dokumentarnih minijatura, „Seoski poštar“, Bojana Katić, TV Prva, trajanje 9,13

15. REGIONALNI TV FESTIVAL MINIJATURA “PRESS VITEZ”

Pokrovitelji: Ministarstvo kulture i informisanja, Pokrajinski sekretarijat za kulturu, javno informisanje i odnose s verskim zajednicama i Grad Zrenjanin

www.tv-festival.org

KATEGORIJA MINIJATURA INFORMATIVNIH PROGRAMA

  1. Kategorija minijatura informativnih programa, “Gorštakinja”, Vera Aksentijević, RTS Kraljevo, trajanje 2,03
  2. Kategorija minijatura informativnih programa, “Lokomotiva kao kotlarnica”, Ratko Bečki, RTS Kraljevo, trajanje 2,49
  3. Kategorija minijatura informativnih programa, “Kovač pesnik”, Tanja Dimitrić – Mijailović, RTS Šabac, trajanje 2,22
  4. Kategorija minijatura informativnih programa, “Beležnik i beba”, Gordana Manjenčić, RTS Šabac, trajanje 2,57
  5. Kategorija minijatura informativnih programa, “Koraci mereni snagom ljubavi”, Nadežda Gavrilović, RTS Užice, trajanje 1,57
  6. Kategorija minijatura informativnih programa, “Mala Nađa”, Jelena Marinović, RTS Niš, trajanje 2,35
  7. Kategorija minijatura informativnih programa, “Pocerski zet”, Nenad Tomašević, RTS Šabac, trajanje 4,03
  8. Kategorija minijatura informativnih programa; “Čoban tera ovčice”, Nadežda Gavrilović, RTS Užice, trajanje 2,51
  9. Kategorija minijatura informativnih programa, “Truba – porodično blago Jevđića”, Natalija Vidić, RTS Užice, trajanje 2,13
  10. Kategorija minijatura informativnih programa, “Tara”, Dragan Panić, TV B92, trajanje 6,11
  11. Kategorija minijatura informativnih programa, „Poslednji poen srpskog asa“, Ivan Ilić, dopisnik TV Vojvodine iz Brisela, trajanje 7,00
  12. Kategorija minijatura informativnih programa, “Svoji na svome”, Tanja Dimitrić – Mijailović, RTS Šabac, trajanje 2,03
  13. Kategorija minijatura informativnih programa, “Otac i sin protiv svih”, Ivana Nedić, Telegraf, trajanje 6,01
  14. Kategorija minijatura informativnih programa, “Gvozdeni krst – gvozdenom puku”, Tanja Dimitrić – Mijailović, RTS Šabac, trajanje 2,39
  15. Kategorija minijatura informativnih programa, “Mališa”, Nenad Tomašević, RTS Šabac, trajanje 2,43
  16. Kategorija minijatura informativnih programa, “Mlade rabadžije iz Aljinovića”, Slobodan Simić, Studio Zoom, Užice, trajanje 2,42

AUTORI U KONKURENCIJI, PO ABECEDNOM REDU

Novinari:

Aksentijević, Vera; RTS Kraljevo, Kraljevo

Bečki, Ratko; RTS Kraljevo, Kraljevo

Čvorić – Gubelić, Mirjana; TV Prva, Šabac

Đurović, Jasna; TV Prva, Beograd

Gajić, Goran; TV srpske dijaspore, Minhen – Bijeljina

Gavrilović, Nadežda; RTS Užice; Užice

Ilić, Ivan; dopisništvo TV Vojvodine, Brisel

Janković, Jasna; TV Prva, Beograd

Katić, Bojana; TV Prva, Beograd

Maksimović, Zoran; TV Prva, Novi Pazar

Malešić, Mileva; TV Forum, Prijepolje

Manjenčić, Gordana; RTS Šabac, Šabac

Marinović, Jelena; RTS Niš, Niš

Mijailović-Dimitrić Tanja; RTS Šabac, Šabac

Nedić, Ivana; Telegraf RS, Beograd

Obradović, Maja; TV Prva, Beograd

Oćuz, Alisa; TV Kurir, Beograd

Panić, Dragan; TV B92, Beograd

Savić, Novica; RTS Požarevac, Požarevac

Simić, Slobodan; Studio Zoom, Užice

Sladojević, Lena; TV Prva, Beograd

Stanković, Nemanja; TV Kurir, Beograd

Stojković, Predrag; RTS Požega, Požega

Tasić, Radoje; TV BN, Bijeljina

Tomašević, Nenad; RTS Šabac, Šabac

Vidić, Natalija; RTS Užice, Užice

Višnjić – Milić, Višnja; RTS Beograd, Beograd

Vučenović, Dejan; TV Prva, Beograd

Snimatelji:                 

Crvenković, Predrag; TV Kurir, Beograd

Cvetković, Branimir; RTS Šabac, Šabac

Dragojević, Dejan; RTS Šabac, Šabac

Đurović, Nikola; RTS, Beograd

Đurović, Zoran; Studio Zoom, Užice

Gubelić, Jadranko; TV Prva, Šabac

Husović, Edin; TV Prva, Novi Pazar

Ivan, Ilić; TV Vojvodine, Brisel

Kostić, Marko; TV Prva, Beograd

Krstić, Jovica; RTS Niš, Niš

Lazić, Zoran; Televizija srpske dijaspore; Minhen – Bijeljina

Maksimović, Zoran; TV Prva, Novi Pazar

Marjanović, Goran; RTS Užice, Užice

Milutinović, Milun; RTS Požarevac, Požarevac

Moračanin, Mihajilo; TV Forum, Prijepolje

Nešović, Bojan; TV Kurir, Beograd

Nikolić, Vladimir; Telegraf RS, Beograd

Nikolić, Vladimir; TV Prva, Beograd

Panić, Dragan; TV B92, Beograd

Perić, Duško; RTS Užice, Užice

Puzović, Miloš; Studio Zoom, Užice

Sarić, Zoran; RTS Kraljevo;

Simanja, Mirjana; TV BN, Bijeljina

Sinđelić, Dejan; TV Prva, Beograd

Stojković, Predrag; RTS Požega, Požega

Šarić, Zoran; RTS Kraljevo, Kraljevo

Tešmanović, Veljko; RTS Šabac, Šabac

Timotijević, Dejan; Telegraf RS, Beograd

Montažeri:

Anđelković, Đorđe; RTS Beograd, Beograd

Antonijević, Marija; Telegraf RS, Beograd

Bojić, Mario; RTS Niš, Niš

Čvorić-Gubelić, Mirjana; TV Prva, Šabac

Dautović, Danijel; TV Prva, Beograd

Đurović, Zoran; Studio Zoom, Užice

Ilić, Ivan; dopisništvo TV Vojvodine, Brisel

Kuzeljević, Aleksandar; RTS Užice, Užice

Lazić, Zoran; Televizija srpske dijaspore, Bijeljina – Minhen

Maksimović, Zoran; TV Prva, Novi Pazar

Miljković, Slobodan; RTS Kraljevo, Kraljevo

Moračanin, Mihajilo; TV Forum, Prijepolje

Petrović, Slavica; RTS Šabac, Šabac

Puzović, Miloš; Studio Zoom, Užice

Rumenić, Stanko; Telegraf RS, Beograd

Savković, Gordana; RTS Šabac, Šabac

Simanić, Mirjana; TV BN, Bijeljina

Simić, Darko; TV Prva, Beograd

Spasić, Vanja; TV Kurir, Beograd

Srdanović, Vesna; TV B92, Beograd

Stojanović, Vladan; RTS Požarevac

Stojković, Predrag; RTS Požega, Požega

Trpčevski, Violeta; TV Prva, Beograd

Uspenski, Nikola; TV Prva, Beograd

Vidaković, Branko; RTS Užice, Užice

Televizije i produkcije koje učestvuju na 15. TV festivalu Press vitez

RTS Beograd, Beograd

RTS Kraljevo, Kraljevo

RTS Niš, Niš

RTS Požarevac, Požarevac

RTS Požega, Požega

RTS Šabac, Šabac

RTS Užice, Užice

Studio Zoom, Užice

Telegraf RS, Beograd

Televizija srpske dijaspore, Minhen, Nemačka

TV B92, Beograd

TV BN, Bijeljina

TV Crne Gore, Podgorica

TV Forum, Prijepolje

TV Kurir, Beograd

TV Prva, Beograd

TV Prva, dopisništvo Novi Pazar

TV Prva, dopisništvo Šabac

TV Vojvodine, dopisništvo Brisel